Trawers do wózka widłowego - osprzęt do wózków widłowych

Aby pojazd, taki jak wózek widłowy, mógł działać prawidłowo, konieczne jest wykorzystanie odpowiedniego osprzętu, zwiększającego jego użytkowość. Jednym z takich elementów jest trawers do wózka widłowego. Jest on przygotowany specjalnie do wykorzystania podczas pracy z urządzeniem, zatem świetnie sprawdza się w trakcie wykonywania codziennych działań. Trawers idealnie dopasowuje się do wózka widłowego, tym samym wyraźnie zwiększając jego użyteczność. Jednocześnie jest to osprzęt wymienny, co sprawia, że trawers można zdjąć z pojazdu w każdej chwili.
Trawers wózka widłowego

Trawers wózków widłowych - przeznaczenie

Trawers do wózka widłowego ma jedno zasadnicze przeznaczenie - zwiększanie długości wideł. Dłuższe widły to także większa szerokość robocza pojazdu, dzięki czemu wózek widłowy staje się jeszcze bardziej użyteczny. Jednocześnie trawers do wózków widłowych nie sprawia dodatkowych trudności, jeśli chodzi o montaż i demontaż. Można zastosować go w razie potrzeby w zakładach produkcyjnych, fabrykach, warsztatach oraz magazynach, kiedy konieczne jest przewiezienie długich elementów, a następnie bezpiecznie zdemontować i korzystać z wózka widłowego w standardowych rozmiarach.

Element wyposażenia wózka widłowego - komu się przyda?

Trawers jest jednym z tych elementów zaliczanych do kategorii osprzętu wózka widłowego, który świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach. Jego zastosowanie z pewnością docenią osoby, które muszą przewozić z miejsca na miejsce wiele elementów przy wykorzystaniu właśnie wózka widłowego. Dzięki zastosowaniu praktycznego trawersu szybko zwiększa się ładowność pojazdu. Jednocześnie jego widły zostały doskonale przygotowane do przewożenia różnorodnych materiałów. Nie ma więc obawy, że zostaną one nieodpowiednio zabezpieczone w trakcie transportu.

Trawers do wózków widłowych - informacje techniczne

Trawers to jeden z najpopularniejszych elementów osprzętu do wózka widłowego. Świetnie sprawdzi się w trakcie codziennej pracy w zakładach produkcyjnych, fabrykach oraz warsztatach. Trawers do wózków widłowych wykonany jest ze stali malowanej natryskowo, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości oraz wytrzymałości. Dzięki temu trawers może służyć do przewożenia nawet ciężkich elementów, takich jak profile, pręty, blachy czy nawet meble. Świetne przygotowanie pod względem technicznym sprawia, że trawers do wózków widłowych to idealna opcja nawet dla najbardziej wymagających.